B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ri 0klodi nako210prej 03.04.17 22:46
klodi nako Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 6Arben Lushaj709prej 22.03.17 8:29
Endri medolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Riad Morina181prej 09.01.17 20:52
Riad Morina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Florian Voko204prej 10.11.16 11:51
Florian Voko Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1Kresh-nik258prej 30.09.16 10:20
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1Boletin.a169prej 29.09.16 9:09
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0naser mjaku185prej 06.07.16 20:38
naser mjaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1Ervin Gjezar251prej 31.05.16 13:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3skenderaj65349prej 24.04.16 0:22
muhamer_abduli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1sokoli11334prej 14.06.15 10:37
poreci49 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2Laureta425prej 01.04.15 13:46
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3besimarifi440prej 01.04.15 13:44
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0besimarifi328prej 27.03.15 15:17
besimarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1abeja443prej 04.03.15 20:00
Lipjani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1yllka356prej 09.02.15 21:59
Lipjani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2ali sulmina421prej 11.12.14 21:51
artur hysenaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 14Vizitor1410prej 14.05.14 18:38
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 6ruzhdi610prej 27.11.13 15:13
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 5Baki805prej 16.09.13 10:20
zaplluxhani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 6Valon Mustafi1380prej 13.08.13 10:41
XHEVAHIR BEQO Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Lorenc523prej 09.08.13 17:20
Lorenc Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0drbleta507prej 01.08.13 13:10
drbleta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2nezir nitaj1195prej 24.05.13 9:11
fitimthaqisibovc Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2Artan1089prej 21.05.13 12:08
Selim.Cacaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2eraldi78759prej 06.04.13 12:02
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2agron mali558prej 30.03.13 20:58
Gezim Halimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2naser55522prej 18.03.13 12:34
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1avdullahmula532prej 10.03.13 5:12
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1Hajriz Suka572prej 09.03.13 11:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 5BujarM867prej 02.02.13 14:42
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2Ilir H.706prej 24.01.13 17:02
Aleksshehu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 6abdulgafuri526prej 23.01.13 18:45
abdulgafuri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 9Gezim Halimi1189prej 20.01.13 21:01
Gezim Halimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2poreci49693prej 07.12.12 21:25
Artan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Ediiii673prej 30.07.12 11:07
Ediiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1azizarifaj639prej 27.05.12 22:41
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 4denis stambolliu1053prej 13.04.12 23:46
denis stambolliu Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 5bessy.b1007prej 03.04.12 11:04
bessy.b Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1fita792prej 11.01.12 0:13
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2musatoci1189prej 05.01.12 11:21
hcanolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2bajrams724prej 29.12.11 16:50
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3avni selmanaj1125prej 27.12.11 13:40
Artan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1gafurrarifi1383prej 16.10.11 18:44
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1rrahim grainca777prej 01.10.11 23:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 2fati869prej 09.06.11 12:36
fati Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1erkatech871prej 08.05.11 8:27
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1Diotima862prej 05.05.11 23:45
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1ilmi1040prej 04.03.11 18:49
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1bajgora31356prej 28.01.11 15:35
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1Dukagjini757prej 17.01.11 22:40
Valon Mustafi Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Njoftime Njoftime
Global announcement Global announcement
Ngjitëse Ngjitëse