B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

  prezentohem edhe une Gafurr Arfi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: prezentohem edhe une Gafurr Arfi   16.10.11 16:38

edhe une GafurrArifi dote przenttohem ne fillim ju pershendes te gjithe antaret e forumit si dhe administratorin posaqerishte qe e ka fillu ni pun te shkelqyshme me anen e keti forumi qe te informohe bletaret posaqerishte bletart e ri pe fillimin e tyre te par ne bletari qe ti perkushtohen ma me shum zell ne pun ndaj kesaj dege bukur te Bletaris un jam ni antar i ri i bletaris qe kam fillu sivjet me ket veprimtari por kam lexu shume her ma perpara se me u marr me ket veprimtari dhe me ka pelqy dhe tash fillova edhe me u marrme te sivjet i kam vetemdy zgjoje dhe mendoj qe ta rriti ne vitin tjeter deri ne dhjet e ndoshta edhe mashum ju pershendes te gjithve ne forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: prezentohem edhe une Gafurr Arfi   16.10.11 18:44

Te uroj mireseardhje, sukse dhe cdo te mire Gafur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.albanianforum.net
 
prezentohem edhe une Gafurr Arfi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: