B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 prezantimi i Abdulgafurit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

MesazhTitulli: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 11:11

pershendetje te nderuar anetar te ketij forumi shume te qelluar dhe te nevojshem per bletaret e rinje.
jam Abdulgafur Simnica nga komuna e Kastriotit (Obiliqit) . jam nje bletar i ri dhe pa pervoje. shpresoj qe ne kete forum do te mesoj shume gjera dhe do te kalojm mire se bashku. nje pershendetje e veqant shkon per administratoret e ketij forumi qe paskan bere dhe shpresoj qe do te bejne nje pune shume te mire. ju pershendete me respekt abdulgafuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëMesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 11:17

Mireserdhe Abdulgafur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 11:29

Artan shkruajti:
Mireserdhe Abdulgafur.
mire se ju gjeta i nderuar Artan. shpreosj qe do te kalojme mire ne kete forum dhe do te kemi dobi nga njeri tjetri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 11:58

Mireseerdhe ne forum, Abdylgafur.

Te pershendes dhe te uroj cdo mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.albanianforum.net
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 12:27

Valon Mustafi shkruajti:
Mireseerdhe ne forum, Abdylgafur.

Te pershendes dhe te uroj cdo mire!

faleminderit i nderuar . pershendetje ke edhe nga une gjithashtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 18:23

Mireseerdhe Abdylgafur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   23.01.13 18:45

Gezim Halimi shkruajti:
Mireseerdhe Abdylgafur!

mire se ju gjeta i nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prezantimi i Abdulgafurit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: