B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 shermat roitja natyrale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fitimthaqisibovc
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : L R

MesazhTitulli: shermat roitja natyrale   10.02.13 18:40

un fitim thaqi nuk jam i knaqur me roitje te bleteve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fitimthaqisibovc
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : L R

MesazhTitulli: Re: shermat roitja natyrale   10.02.13 18:42

po ne at vit qe me kan leshu bletet nuk kam pas mjalt po ne at ver ju pershendet fitim thaqi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
shermat roitja natyrale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Organizime-
Kërce tek: