B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Kur eshte koha me e mire per ti blere Bletet?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ebusead
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 7 LR

MesazhTitulli: Kur eshte koha me e mire per ti blere Bletet?   28.02.13 16:04

Pershendetje
Jam nje bletrrites me dy-tre vjet pervoje.
Jam i interesuar per te shtuar numrin e tyre ne formen e blerjes.
Desha te informohem nga ana e Kosoves se sa mund te varioje ne euro nje koshere me 10 rruge(korrniza)
Dhe kur eshte koha me e mire per ti blere ato?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avatar

Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: Kur eshte koha me e mire per ti blere Bletet?   01.03.13 10:49

Pershendetje i nderuar.

Qmimi per kormize me gjenerate eshte 10 (dhjete) euro. Ky qmim eshte i ndryshueshem me afrimin e kulloses kryesore ,kuptohet pra rritet . Mu para kulloses shoqerit e bletes nuk shiten me kormiza me gjenerat porse atehere shitet si shoqeri mjaltedhenese dhe kushtojne nga 150-200 euro . Pershendetje nga Deçani Lumi . sunny
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kur eshte koha me e mire per ti blere Bletet?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Të tjera lidhur me bletarinë-
Kërce tek: