B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Ndermarrje tregtare bletare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bleta-R
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 60

MesazhTitulli: Ndermarrje tregtare bletare   07.03.13 22:31

Amundeni te me informoni lidhur me ndpnje ndermarrje private tregtare qe shte produkte te bletarise, vegla pune, dhe makina pune. Me respkte per te gjith Ju koleg!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndermarrje tregtare bletare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bursa-
Kërce tek: