B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
naser55
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Lr

MesazhTitulli: Pershendetje    17.03.13 10:25

Jam Naseri prej Peje, jam 58 vjeq , bletaria eshte nje prej hobeve te mia kryesore , dhe jam i lumtur qe gjeta nje forum te kti lloji dhe te shkembejm ideja te ndryshme ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: Pershendetje    18.03.13 12:13

Urime Naser dhe mirseerdhe ne forum dhe te deshiroj suksese ,dhe presim edhe idet tuaja ne forum


Te pershendes dhe me te mira.

Nga Gafurr Arifi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: Pershendetje    18.03.13 12:34

Tungjatjeta Naser, mireseerdhe ne forum.

Te deshiroj cdo te mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: