B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dukagjini
Anëtarë i ri
Anëtarë i riMesazhTitulli: Pershendetje   17.01.11 22:02

Pershendetje vellazerore per te gjithe antaret e ketij forumi, une jam Dukagjin Kërveshi nga Peja, bletarine e kam hobi shume te shendetshem dhe deshiroj t'iu ndihmoj bleteve ne betejen e tyre per mbijetesen te llojit.
Familja ime eshte nder te parat qe ka bletuar menyre moderne me DB, LR nga kureshtja do ti testoj RV dhe EV.
Besoj se ky forum do ta arine qellimin - kembimin e diturive dhe pervojave per ta avancuar bletarine shqiptare!
Valon, urime dhe mirenjohje per kete iniciative te qelluar!
Cdo te mire te gjitheve dhe pune te mbare me blete!
Dukagjini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   17.01.11 22:40

Pershendetje dhe mireseerdhe miku im.

Te pershendes dhe te uroj cdo te mire ne jete.

Valoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.albanianforum.net
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: