B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 semundja e paralizes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
qershiza
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere

MesazhTitulli: semundja e paralizes   19.09.14 21:43

me dalin bletet si te paralizuara me thane qe ti bej me udhra ne ushqim )sherbet) nuk e di  a ben efekt ju litem me ktheni nje pergjigje si te veproj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
semundja e paralizes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Sëmundjet dhe armiqtë e bletëve. Mbrojtja, shërimi; preparate, ilaçe... :: Sëmundjet e bletëve :: Paraliza e bletëve-
Kërce tek: