B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
yllka
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Plitkovic, lartesia mbidetare 1055m

MesazhTitulli: Pershendetje!   09.02.15 10:47

Jam Yllka. Koheve te fundit kam filluar te interesohem rreth bletarise, megjithese nuk kam ndonje pervoje, por kam deshire te merrem me te. Per fillim deshta me ju pyt per lokacionin, eshte ne fshatin Plitkovic, komuna e Lipjanit, mbi fshatin Gadime, eshte territor malor. A eshte vend i pershtatshem, klima dhe lartesia mbidetare (1055m)? Poashtu, a ka ndokush qe ofron praktike ose ndonje shoqate ku mund te lajmerohem e qe mund te me ndihmojne ne fillim?

Falemnderit!

Gjithe te mirat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lipjani
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   09.02.15 21:59

Pershendetje Yllka
Eshte shoqata e bletaris ne lipjan po nuk e di ata sa munden me te ndihmu.
Perndryshe per ligjerata ki ne inernet
Edhe dashta me te pyet sa a koshere me blet i ke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: