B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Mire se ju gjeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arben Lushaj
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere tradicionale vendi: '23'

MesazhTitulli: Mire se ju gjeta    02.04.15 13:58

Pershendetje miq bletare!Jam Arben Lushaj nga Tropoja dhe banoj ne Tirane.Falenderoj Administrator z.Valon Mustafi per pranimin e kerkeses ne forumin bletaria.Te gjithe anetareve te ketij forumi i uroj gjithe te mirat,suksese dhe mbaresi ne bletari.Me nderim Arben Lushaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
poreci49
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : 20 Dadan10 Korniza + 12 Korniza (Buckfast-Primorsky)+ Anatoliene

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    14.06.15 12:03

Përshëndetje Arben, suksese me bletët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lulezim hoxha
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    01.07.15 11:15

Pershendetje Arben!
dua te shes 20 kosher bletesh baSHKE ME DEPOZITA. TELUTEMN NESE JE I INTERERSUAR PER VETE APO PER NDONJE MIK ME KONTAKTO NE KETE NUMER TEL 0682281564.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fatonkastrati
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : koshere

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    15.09.15 9:17

Pershendetje, jam nje bletar nga Lipjani, shpresoj se do te mund te shkembejm informacionet per bletet, respekt per te gjithe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dritan
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : moderne me dy kate te mbedhaja

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    15.09.16 15:24

Pershendetje z.Valon Mustafi ,ju falenderoj per antarsimin tim ne forum.Pershendes dhe gjith miqte bletare antare te ketij forumi shum te vlefshem per bletaret ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    16.09.16 22:29

Mire se erdhe Dritan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.albanianforum.net
Endri medolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Koshere

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    22.03.17 8:29

Përshëndetje Bletarët të forumit bletar.Pershendrtje i nderuar Z Valon Mustafi që pranove të jem pjesë e këtij forumi një vit plot bereqet për gjith bletarët Respekte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mire se ju gjeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: