B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sokoli11
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : moderne

MesazhTitulli: Pershendetje   29.05.15 21:55

Ju falenderoj per antaresimin ne forumin tuaj
Si nje bleterites i ri ju pergezoj drejtues te ketij forumi per punen e shkelqyer qe ju beni.
Falenderoj te gjithe pjesmaresit ne mendimet shume te vyera qe japin per mbareshtrimin sa me drejt te bleteve
Deshiroj per sejcilin te kete shendet dhe lumturi ne familje dhe suksese sa me te mira ne mbareshtrimin e bleteve
Duke ju ndjekur nga afer ju uroj dhe njehere suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
poreci49
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : 20 Dadan10 Korniza + 12 Korniza (Buckfast-Primorsky)+ Anatoliene

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   14.06.15 10:37

Faleminderit Sokol dhe mirë-se-erdhe në forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: