B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Largimi me ajer i bleteve nga mjaltoret

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hakifi
Anëtarë i ri
Anëtarë i riMesazhTitulli: Largimi me ajer i bleteve nga mjaltoret   06.07.12 23:01

Përshëndetje antarëve te forumit

Jam bletar pa pervojë dhe me intereson me dite nese dikush ka pervoje per largimin e bleteve nga kornizat me ane te fshises elektrike, para vjeljes se mjaltit.
Nese po, ju kisha lutur per pak sqarim.
Nese jo, atëherë ndonje metodë tjeter, pasi unë në Kosovë nuk kam gjetur diafragmen bletepenguese.

Paraprakisht ju pershendes. Hakifi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Largimi me ajer i bleteve nga mjaltoret
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bletërimi, zgjuat (kosheret) dhe pajisjet :: Bletërimi dhe zgjuat e bletëve-
Kërce tek: