B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lavdimi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : langstou

MesazhTitulli: ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?   23.04.16 11:02

pershendetje,desha tju pys se qka duhet te di dhe qka duhet te jem i pergaditur per tja filluar me bletari? si blehen bletet? dhe sa koshere per sa kohe mund ti kontrolloj? falemnderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
avatar

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

MesazhTitulli: Re: ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?   24.04.16 16:59

lavdimi shkruajti:
pershendetje,desha tju pys se qka duhet te di dhe qka duhet te jem i pergaditur per tja filluar me bletari? si blehen bletet? dhe sa koshere per sa kohe mund ti kontrolloj? falemnderit

Pershendetje Lavdim,

merr ndonje literature bletaria. Ne treg ofrohen mjaft libra te pershtatshem per fillestare. Konsultohu edhe me bletare me me pervoje si dhe shfleto dhe kerko ne internet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://bletaria.albanianforum.net
MELEQ MUÇI
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : KOSHERE

MesazhTitulli: Re: ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?   16.05.16 14:25

pershendetje . si fillim urime, sa i perket njohurive per bletet do e shohesh vete se pervoja do jete mesuesi me i mire pasi sado qe te tregoin rreth bletes nuk do mjaftonte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ndihma per fillimin e bletarise dhe koha per tu marr?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Literatura: :: Libra-
Kërce tek: