B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Endri medolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Koshere

MesazhTitulli: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   06.09.16 9:54

Jam një bletar i ri dhe kam nevojë që dikush nga ju të më ndihmojë.Kam dy roje dhe i kam pak të dobëta ( me tre korniza mizë) dhe po i ushqej më bugaç 8% dhe po në të njëjtën kohë dhe me sherbet 1-2, a po bëj mir a gaboj ju faleminderit!!??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   13.09.16 18:31

Pershendetje Endri vazhdo keshtu deri ne daten 20 Shtator dhe ne qofte se kane mjalte mos i yshqe me por ngushtoi ne 5 korniza. Ngushtoi sa per nje nukleus, dhe mos haro qe ne Nentor ti besh me acid oksalik kundra varoas. Dimer te mbare!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Endri medolli
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Koshere

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   20.03.17 20:05

Faleminderit i nderuar Gezim ashtu bëra dhe rezultati është shum i mirë .Të falenderoj dhe një mot plot me bereqet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshëndetje.Kam kenaqesin të ndaj me ju antar të fitimit të bletarëve disa gjëra që dhe un jam i pa qarët ju faleminderit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Forumi dhe rregullorja-
Kërce tek: