B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 kam gjet nje blet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kastriot.daka
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : ev

MesazhTitulli: kam gjet nje blet   27.10.16 19:37

pershnetje te gjithve..kam gjet nje blet ne nje pus te vjeter.duket se ka shum punetore,kam frik ta marr ne ket koh .kush mundet te me jap noj mendim qa te baj ...me respekt kastrioti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
kam gjet nje blet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Organizime-
Kërce tek: