B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

  Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JON KAPRI
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : STANDARTE

MesazhTitulli: Pershendetje   11.07.17 13:23

Pershendetje  bletare te dashur
une jam nje bletar i ri por e kam  marre me shum pasion dhe me pelqen shume te mirrem me bletet. kam dy vjet qe po mbaj blete vitin e pare kisha 6 koshere kete vit i kam bere 15 .kete vite po ve re se tek disa familje te bletete reja po shof demtime te kraheve dhe nga ckam lexuar eshte si pasoj e morrit .ju lutem si munde te nderhyjme tani ne kete periudhe per te trajtuar
dhe munde te perdor ( amitraze me vaj parafine me djegje)????
Per cfardo keshille do ju isha shum mirnjohes.
Faleminderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bletorja-
Kërce tek: