B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Çmimi per nje koshere?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ndrek martini
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 2

MesazhTitulli: Re: Çmimi per nje koshere?   18.06.16 12:20

xvbcxv
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ndrek martini
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 2

MesazhTitulli: Re: Çmimi per nje koshere?   18.06.16 12:21

Kush ka blete ne shitje tani ne kete periudhe?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gerti gerti
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 2

MesazhTitulli: Re: Çmimi per nje koshere?   29.05.17 10:55

ne shqiperi 48 mije lek afro 30 euro kushton nje zgjua blete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Çmimi per nje koshere?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çmimi per nje koshere?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bursa-
Kërce tek: