B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Sëmundjet e larvave:

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Pesta amerikane

Sëmundja amerikane e larvave
16Pesta amerikane...
20.08.14 21:25
Artan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Pesta europjane

Sëmundja europjane e larvave
00
Asnjë mesazh i ri

Askosferoza

Larvat e mumifikuara (gëlqerizuara, zbardhura)
136Askosferoza
29.04.15 8:11
gafurrarifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Aspergiloza

Larvat e gurrëzuara
00
Sëmundjet e larvave: Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riSëmundjet e larvave: Empty 2Driton Thaçi134923.07.12 14:58
Driton Thaçi Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Njoftime Njoftime
Global announcement Global announcement
Ngjitëse Ngjitëse