B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bessy.b
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : L-R

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Empty27.10.11 13:04

Pershendetje per te gjithe ju qe jeni pjes e ketij forumi.

Jam Besimi shkurt besi,edhe un si t'gjithe ju mirrem me Blete dhe jam i lumtur qe me ne fund jam ne mesin tuaj,dhe qe te ndajme bashk shume gjera ne lidhje me bletet.
Perndryshe jam nga rrethina e Ferizajt kam 5 koshere.

Kaq prej meje sa per fillim,me shpres qe do te kalojme mire.<

Ju pershendes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëPershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Empty27.10.11 13:51

Mireseerdhe Bes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Empty27.10.11 22:39

Мireseerdhe Besim.

Me cfar tipi te koshereve bleteron?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
bessy.b
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : L-R

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Empty02.04.12 12:00

Mire se ju gjeta....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Empty02.04.12 12:05

O besy Shqiperija e Madhe eshte per caktoe vendin, dhe me qfar koshere mirresh edhe une te falenderoj per ardhjen ne forum dhe qdo te mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bessy.b
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : L-R

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Empty03.04.12 11:04

Pershendetje Gafurr.

Prej Ferizajt ( Kosove ) jam e kom shkru edhe aty ne prezantim.


E sa i perkete koshereve jan te tipit LANGSTROTH RUT.

Tung e kaloni mire.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: