B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Festa e Bajramit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rraha
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

Festa e Bajramit Empty
MesazhTitulli: Festa e Bajramit   Festa e Bajramit Empty05.11.11 15:21

te nderuar koleg
Festen e Bajramit te gjitheve ua uroj
vellezerve e motrave,selam ju dergoj,
ne rruge te delire Allahu na udhezofte,
xheneti stacioni i fundit per ne qofte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Festa e Bajramit Empty
MesazhTitulli: Re: Festa e Bajramit   Festa e Bajramit Empty05.11.11 19:23

Urime te gjithe besimtareve musliman festen e Kurban Bajramit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

Festa e Bajramit Empty
MesazhTitulli: Re: Festa e Bajramit   Festa e Bajramit Empty05.11.11 21:01

Edhe une jav uroj festen e kurban bajramit te gjithve e veqanarishte antarve te forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Festa e Bajramit Empty
MesazhTitulli: Re: Festa e Bajramit   Festa e Bajramit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Festa e Bajramit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Tema jashtë bletëve e bletarisë :: Të tjera jashtë bletarisë-
Kërce tek: