B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avni selmanaj

Zgjua (koshere) : LR

Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty
MesazhTitulli: Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj   Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty26.12.11 23:48

Quhem Avni Selmanaj .Jame nga Deçani i Kosoves.Me profesione jame Ing.i Tehnologjise .Jam i punesuar ne Policine e Kosoves -Kame filluar si hobi me bletet mirpo sote per mua ashte diqka me shum se hobi bleta . Me Blete kame fillue te merem qe nga viti 2002.Kame filluar me LR koshere dhe vazhdoj qe ti perdor . Pershendes te gjithe antaret e forumit si dhe administratorin Valon Mustafi .Embeshtes dhe do ta perkrahe qe e ka fillu ni pun te shkelqyshme me ket Web faqe (forumi).Permes ketij forumi ata te cilet janne te interesuar nunden qe te informohen dhe ti shkembejne mendimet per punet rreth bleteve . Posaqerishte ndihme te madhe do tu ofroj kjo faqe bletareve e ri qe ti hedhin hapat e par ne bletari.
Pershendes te gjithe antaret e forumit ,nje herit ju uroj çdo te mire, dhe sukses.
Per bletaret e rinje:Edhe kur deshtoni ndonjëher në bletari, besonii se do te beheni Mbret i bletarise diten e ardhshme .Vetem me perkushtim queen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj   Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty27.12.11 8:26

Mireseerdhe ne forum, Avni.

Te uroj cdo te mire. Suksese!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj   Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty27.12.11 11:13

Te pershendes dhe de deshiroj shoqrim te ardhshem me ne bletaret Avni suksese me te mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëPrezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj   Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty27.12.11 13:40

Mireseerdhe Avni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj   Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezentimi i bletarit Avni Selmanaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: