B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Prezentimi im, Bajram Sefedini

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bajrams
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : RL

Prezentimi im, Bajram Sefedini Empty
MesazhTitulli: Prezentimi im, Bajram Sefedini   Prezentimi im, Bajram Sefedini Empty28.12.11 22:29

Une jame Bajram Sefedini nga rrethi i Vushtrrisë. Me bletari kam filluar te merrem ne vitin, tashmë, qe po e lëm pas. Per fillim me ka ndihmuar shume nje shok i imi. Besoj, tash e tutje, qe edhe nga ju te perfitoj edhe me shume.
Une ju pershendes te gjitheve dhe ju uroj suksese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Prezentimi im, Bajram Sefedini Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi im, Bajram Sefedini   Prezentimi im, Bajram Sefedini Empty28.12.11 22:47

Miresserdhe ne forum, Bajram.

Te uroj suksese ne jete e ne bletari Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

Prezentimi im, Bajram Sefedini Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi im, Bajram Sefedini   Prezentimi im, Bajram Sefedini Empty29.12.11 16:50

mire se erdhe Bajram e te deshiroj sukses
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Prezentimi im, Bajram Sefedini Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi im, Bajram Sefedini   Prezentimi im, Bajram Sefedini Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezentimi im, Bajram Sefedini
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: