B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Prezentimi i Fitim Bllacaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fita
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 3

Prezentimi i Fitim Bllacaj Empty
MesazhTitulli: Prezentimi i Fitim Bllacaj   Prezentimi i Fitim Bllacaj Empty10.01.12 23:50

Une quhem Fitim Bllacaj jetoj ne kryeqytetin e Anglis ne Londer. I posedoj 3 blet dhe jam bletar qe nga viti 2009. Bletarin e kam hobi dhe jam shum i pasionuar me bletarin dhe dua te mesoj sa me teper per bleten.
Pershendetje te gjith anetareve te "Bletaris" dhe posaqerisht personit pergjegjes per krijimin e kesaj shoqerie. Ne boten te cile jetojm eshte bere veshtire te jesh bletar per arsye te ndryshme. Mundesia per te ndare eksperiencat dhe njohurit e ndryshme nga te gjitha anet e botes eshte shume e vlefshme. Pa marr parasysh moshen vendin apo qfardo rrethane tjeter ne duhet te bashkpunojm per te miren e bletes.
Faleminderit per kete mundesi dhe shpresoj se do te kemi bashkpunim te mirefillt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Prezentimi i Fitim Bllacaj Empty
MesazhTitulli: Re: Prezentimi i Fitim Bllacaj   Prezentimi i Fitim Bllacaj Empty11.01.12 0:13

Mireseerdhe Fitim.

Te deshiroj suksese ne jete e bletari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Prezentimi i Fitim Bllacaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: