B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Dimri 2011 \ 2012

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nezir nitaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

Dimri 2011 \ 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Dimri 2011 \ 2012   Dimri 2011 \ 2012 Empty17.02.12 21:35

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/543/dimri20122101.jpg/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nezir nitaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

Dimri 2011 \ 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Dimri 2011 \ 2012   Dimri 2011 \ 2012 Empty17.02.12 22:05

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/267/dimri20120302.jpg/

Pas 4 oresh.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/822/dimri20120302.jpg/

Te nesermen.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/96/dimri201204022.jpg/

Diqka qe ndodh shum rrall.
Pershendetje te gjithve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Pashun Memisha
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëDimri 2011 \ 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Dimri 2011 \ 2012   Dimri 2011 \ 2012 Empty18.02.12 19:29

Nezir !
Po me habit me keto foto shume interesante per mua pasi nuk me bie rasti te shikoj nje pamje te tille.Duket nje pamje vertet e bukur
Shume bukur nga njera ane por dhe me vjen keq per sasine e madhe te debores
Ne Gjirokaster ketu ku une jam bie pak debore dhe eshte jashtezakoisht rralle te shkoje 50 cm lartesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

Dimri 2011 \ 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Dimri 2011 \ 2012   Dimri 2011 \ 2012 Empty20.02.12 9:37

Nezir i pash keto fotografi per me u mahnit por si eshte gjendja e shoqerive te bletve a jan mir te gjithadhe ju si popullat si po e kaloni a jan liru rruget per qarkullim a po mundeni me leviz . Nezir te pershendes nga Gafurri ju ban te fala edhe familjes se Alies .Inshalla edhe Zoti ju liron prej kesaj bore. Edhe te na kara por jo kaq shum , te na ka ra deri ne 70 cm .

Te pershendes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nezir nitaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

Dimri 2011 \ 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Dimri 2011 \ 2012   Dimri 2011 \ 2012 Empty20.02.12 22:45

Pashun
Bora eshte dukuri e zakonshme ne keto ane , mirepo keshtu si kete vit me mbi 2 metra bore brenda 5 a 6 ditesh nuk ndodh shpesh , prandaj edhe vendosa qe keto foto ti ndaj me ju .

Gafurr
Bletet dje dhe sot i kam liru nga bora qe i mbulonte . Fale zotit te gjitha degjoheshin qe jan ende .
Brengos fakti qe nuk ka pasur nje fluturim pastrues te bleteve nje kohe te gjate .
Rruget jane te kalueshme , mbi dy jave me lopata ne dore....... Smile .
Gafurr , faleminderit shum , pershendetje edhe nga ana ime .

edhe disa foto

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/62/dimri20120502.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/192/dimri20121402.jpg/


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Dimri 2011 \ 2012 Empty
MesazhTitulli: Re: Dimri 2011 \ 2012   Dimri 2011 \ 2012 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dimri 2011 \ 2012
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bletorja-
Kërce tek: