B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 pershendetje te perzemerta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
denis stambolliu
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

pershendetje te perzemerta Empty
MesazhTitulli: pershendetje te perzemerta   pershendetje te perzemerta Empty08.04.12 9:16

peshendetje te gjitheve un quhem denis stambolliu jam nga lushnja. Po bej rreth 2 vjet qe me ka hyr ne qef bleteria
kam 10 blet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avni selmanaj

Zgjua (koshere) : LR

pershendetje te perzemerta Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   pershendetje te perzemerta Empty08.04.12 23:40

Pershendetje Denis .

Te uroj çdo te mire.Bletaria nuk eshte qef,e as hobi ,eshte progmoz,poqe se meresh seriozisht me bletari, atehere do ta perjetosh knaqesin e vertet Suksese! Lumi Deçan Wink

Mbrapsht në krye Shko poshtë
denis stambolliu
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

pershendetje te perzemerta Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   pershendetje te perzemerta Empty09.04.12 12:27

Falminderit Lumi.

Bletaria me pelqen vertet me pelqen prandaj hyra ne kete forum,per te mar informacionin e duhur, pavarsisht se kam lexuar dhe libra per bletar prap them se marja e informacionit dhe keshillat nga bletar qe punojn vazhdimisht esht dicka pozitive
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bajrams
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : RL

pershendetje te perzemerta Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   pershendetje te perzemerta Empty12.04.12 22:09

Mire se vjen Denis.
Te urojme suksese.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
denis stambolliu
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

pershendetje te perzemerta Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   pershendetje te perzemerta Empty13.04.12 23:46

Pershendetje Bajram esht kenaqsia ime qe te jem me ju suksese suksese suksese ty dhe te gjith anetarve te keti forumi. cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
pershendetje te perzemerta Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje te perzemerta   pershendetje te perzemerta Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje te perzemerta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: