B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tiki
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Zgjua

Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura? Empty
MesazhTitulli: Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura?   Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura? Empty15.04.12 23:22

Pershendetje,
Un jam antar i ri i forumit dhe ende nuk kam mbrri mi shfletu te gjitha materialet ku ndoshta dikush ka shkru per ket qeshtje te cilen un desha te marr kshilla te mira nga bleteret me nji stazh me te gjat ne bletari.
I mirpres keshillat e juaja.
Flm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avni selmanaj

Zgjua (koshere) : LR

Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura?   Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura? Empty22.04.12 14:43

Pershendetje tiki.
Ne pyetjen e juaj si te veprojme me bletet ,ne nji pranvere me shume te reshura atmosferike une ju kshilloje ta shfletoni KAPTINEN e ketije forumi Bletimi ,zgjuat(kosheret )dhe paisjet. Ne kete kaptine do ta gjeni TEMEN Ushqyerja e bleteve. Ku do te gjeshe material te mjaftueshem se si ti plotsoni rezervat e ushqimit per stinen e dimerirt per bletet e tua , si dhe ushqimin stimulus qoft ne pranvere ose vere ose vjeshte . Te kasha kshillue qe mos prito per te lexuar
se do ti arrish te gjitha .

Ju deshiron sukses Lumi. sunny
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëSi te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura?   Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura? Empty22.04.12 19:15

Degjo,

Gjeja me mier qe mund te besh eshte te blesh nga nje cader per c'do koshere.
Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura? Empty
MesazhTitulli: Re: Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura?   Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te veprojm me bletet, ne nji pranver me shum te reshura?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Të tjera lidhur me bletarinë-
Kërce tek: