B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Bletorja e Valonit!

Shko poshtë 
4 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Bletorja e Valonit! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Bletorja e Valonit!   Bletorja e Valonit! - Faqe 2 Empty22.10.14 7:57

Te shoqerite mbi mesataren, foljet qendrojne gjate gjithë kohes, ndersa te tjerat vetem gjate sezonit aktiv.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Bletorja e Valonit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bletorja e Abedinit
» Ne çraport duhet te jete bletorja me mjedisin per efekte prodhimi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bletorja :: Bletoret tona-
Kërce tek: