B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 pershendetje :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
azizarifaj
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : RV

pershendetje :) Empty
MesazhTitulli: pershendetje :)   pershendetje :) Empty27.05.12 13:36

Pershendetje Une jam Aziz Arifaj edhe une sikurse ju jam i apasionuar mbas bleteve ju pergzoj te gjithve dhe me vjen shume mir qe keni hapur kete portal kaqe te mrekullueshem shpresoj se do kalojme mire s`bashku .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

pershendetje :) Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje :)   pershendetje :) Empty27.05.12 22:41

Mirseerdhe Aziz tedeshiroj knaqsi ne forum dhe je i mirseardhur.
Te pershendes dhe pun te mbar ne bletari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: