B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 shes centrifugen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nezir nitaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

shes centrifugen  Empty
MesazhTitulli: shes centrifugen    shes centrifugen  Empty09.07.12 23:26

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/189/09072012806.jpg/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flori
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : familjare

shes centrifugen  Empty
MesazhTitulli: Re: shes centrifugen    shes centrifugen  Empty25.08.12 14:58

Pershendetje, deshiroj te kem me shume informata per kete centrifuge,
me sa po shoh kjo eshte nje centrifuge mekanike, kisha dashte me dite cfare cmimi ka
ju pershen des flori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nezir nitaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

shes centrifugen  Empty
MesazhTitulli: Re: shes centrifugen    shes centrifugen  Empty27.08.12 11:23

Centrifuga eshte mekanike , mund te futen per centrifugim 4 korniza LR ,DB ose 8 gjysem korniza.

Cmimi 80 euro .

Eshte ne gjendje te rregullt , per dallim nga origjinali un i kam saldu nje cope metai ne forme te shkronjes T posht kembeve qe e ben me stabile gjate punes .

Pershendetje .Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
shes centrifugen  Empty
MesazhTitulli: Re: shes centrifugen    shes centrifugen  Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
shes centrifugen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Bursa-
Kërce tek: