B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Thjesht per tu prezantuar..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëThjesht per tu prezantuar.. Empty
MesazhTitulli: Thjesht per tu prezantuar..   Thjesht per tu prezantuar.. Empty08.01.11 22:47

Thjesht per tu prezantuar.

Quhem Artan dhe jetoj ne Amsterdam. Nje nder pasjonet e mia eshte dhe bletaria. Kam mbajtur disa koshere ne Tirane (ne ballkon :-) ) dhe mbas gati 10 viteve mu dha mundesia ta rifilloja kete pasjon. Tani kam 6 koloni te lloit Buckfast dhe mendoj qe vitin tjeter te kem nje bletore me 10 koshere. Me shume nuk mundem per shkak te kohes se lire dhe vendit qe kam ne dispozicjon per to.

Diskutime te mbara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Thjesht per tu prezantuar.. Empty
MesazhTitulli: Re: Thjesht per tu prezantuar..   Thjesht per tu prezantuar.. Empty08.01.11 23:07

Edhe nje here mireseerdhe Artan.

Dashuria dhe pasjoni ndaj bleteve eshte i cuditshem; njehere po fillove, pastaj eshte veshtire t'u ndahesh...Wink

E kam pare videon tende para disa ditesh ne Youtube dhe me ka pelqyer mjaft.

Te deshiroj cdo te mire.
Valoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Selim.Cacaj
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 17, LR

Thjesht per tu prezantuar.. Empty
MesazhTitulli: Re: Thjesht per tu prezantuar..   Thjesht per tu prezantuar.. Empty21.05.13 12:08

Z. Valon,
Të nderuar nga Forumi,
Ju faleminderit që më pranuat në shoqërinë e juaj të çmuar të bletarisë. E kuptova se përveç tjerash, duhet edhe te prezantohem.
Ja të dhënat e mija:
Quhem Selim Cacaj
Jam nga Deçani dhe jetoj në Prishtinë. Me profesion jam magjistër i shkencave të gjeodezisë dhe gjeoinformatikës. Punoj në KEK në Prishtinë. Jam 61 vjeçar dhe kamë dëshirë që të merrem edhe me bletari. Momentalisht i kame katër koshere në Deçan. Jam fillestar dhe ka shumë probleme të cilat më preokupojnë. Për fillim e kamë një komshi i cili në mënyrë shumë aktive më ndihmon. Përndryshe kamë nevojë për këshilla, sugjerime dhe ndihmesa tjera profesionale. Këto ndihmesa i kame parë në këtë forum për çka Forumit i dëshiroj punë të mbare dhe e falënderoj për këshilla të vlefshme.
Të gjithë bletarëve përgëzime të sinqerta dhe gjithë të mirat.
Ju faleminderit për mirëkuptim.
Selim Cacaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.geo-2000.com
Sponsored content
Thjesht per tu prezantuar.. Empty
MesazhTitulli: Re: Thjesht per tu prezantuar..   Thjesht per tu prezantuar.. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thjesht per tu prezantuar..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: