B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 28 nentori

Shko poshtë 
AutoriMesazh
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avni selmanaj

Zgjua (koshere) : LR

28 nentori  Empty
MesazhTitulli: 28 nentori    28 nentori  Empty26.11.12 16:38

Pershendetje dhe urime per te gjithe anetaret e forumit

Urime 28 nentori dita e Flamirit te gjithe Shqipetareve ne pergjithesi e ne veqanti te gjithe anetareve te keti forumi .

Do ta citoj ish ambasadorin e Shtetit Shqipetar ne SHBA te ndriturin Faik Konica :

"Flamuri përmbledh kujtimet e shkuara të një kombi dhe një gjuhe të pashkruar që mund ta kuptoj syri dhe zemra e cdo njeriu me ndjenja.
Cilat janë kujtimet që shfaq, duke valuar, Flamuri ynë?
Nuk jane kujtime goditjesh kundra fqinjeve, nuk janë kujtime lakmirash dhe rrëmbimesh: janë kujtime vetembrojtjeje me mundime të palodhura dhe me trimërira të gjata e të forta që kanë lënë gjurma në letersinë e gjithë popujve të qytetëruar.
Nga kjo pikëpamje mund të mburremi se Flamuri ynë, sic është një nga më të vjetrit e botës, është dhe një nga më të drejtët"


Urime dhe sukses te gjitheve nga Lumi -DEÇAN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nezir nitaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

28 nentori  Empty
MesazhTitulli: Re: 28 nentori    28 nentori  Empty28.11.12 18:40atdheu ....
atdheu te lidh
... te lidh per nje lis
per nje koder
per nje livadh
per nje shpi buz lumit...
te lidh per nje pelhur ...... qe ne i themi flamur.


URIME 28 NENTORI

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
28 nentori
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Tema jashtë bletëve e bletarisë :: Të tjera jashtë bletarisë-
Kërce tek: