B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Kornizat

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Kornizat Empty
MesazhTitulli: Kornizat   Kornizat Empty01.01.13 18:31

Me poshte do te paraqes nje model te ri te kornizave per kosheret e mia, te cilin planifikoj t'a perdori kete sezone:

Korniza e plote:

Kornizat 20130110


Hojembajtesi (pjesa e siperme):

Kornizat 20130111


Pjesa e poshtme:

Kornizat 20130112


i]Pjesa anesore:[/i]

Kornizat 20130113
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Albaniii
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 2 katesh

Kornizat Empty
MesazhTitulli: Re: Kornizat   Kornizat Empty02.09.14 14:00

Pershendetje jam bletar i ri dhe deshta ta dij me shum per pastrimin e kornizave te bleteve. Une sivjet nuk ja kom vjel mjaltin e tashti ne mot a ka nevoj me ja ndrru kornizat e vjetra me te reja apo ska nevoj, dhe ne cilin muaj duhet ber ndrrimi i kornizave? Ju Pershendes
Me RESpekt: Alban Shala
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kornizat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dimërimi ne kosheret LR

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bletërimi, zgjuat (kosheret) dhe pajisjet :: Bletërimi dhe zgjuat e bletëve-
Kërce tek: