B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Te prezantohem edhe une - Valon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Te prezantohem edhe une - Valon Empty
MesazhTitulli: Te prezantohem edhe une - Valon   Te prezantohem edhe une - Valon Empty08.01.11 23:17

Quhem Valon Mustafi. Jam nga Tetova e Maqedonise.
Perndryshe jam student i biokimise. Me bletet merrem qe nga viti 2005. Se pari fillova me kosheret e tipit DB. Per arsye se deshiroj te eksperimentoj, rojet e reja i vendosa ne kosheret LR e me pas edhe ne Farrar. Qe nga viti i kaluar kam filluar edhe me kosheret EV te cilat i kam modifikuar. Tani, per tani ne bletoren time gjinden 4 lloje kosheresh...sivjet do te vendosi se me cilat do te vazhdoj me tutje.

Ju falemnderit dhe ju uroj çdo te mire. Smile
Valoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Te prezantohem edhe une - Valon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: