B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 prezantimi i Abdulgafurit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

prezantimi i Abdulgafurit Empty
MesazhTitulli: prezantimi i Abdulgafurit   prezantimi i Abdulgafurit Empty23.01.13 11:11

pershendetje te nderuar anetar te ketij forumi shume te qelluar dhe te nevojshem per bletaret e rinje.
jam Abdulgafur Simnica nga komuna e Kastriotit (Obiliqit) . jam nje bletar i ri dhe pa pervoje. shpresoj qe ne kete forum do te mesoj shume gjera dhe do te kalojm mire se bashku. nje pershendetje e veqant shkon per administratoret e ketij forumi qe paskan bere dhe shpresoj qe do te bejne nje pune shume te mire. ju pershendete me respekt abdulgafuri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëprezantimi i Abdulgafurit Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   prezantimi i Abdulgafurit Empty23.01.13 11:17

Mireserdhe Abdulgafur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

prezantimi i Abdulgafurit Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   prezantimi i Abdulgafurit Empty23.01.13 11:29

Artan shkruajti:
Mireserdhe Abdulgafur.
mire se ju gjeta i nderuar Artan. shpreosj qe do te kalojme mire ne kete forum dhe do te kemi dobi nga njeri tjetri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

prezantimi i Abdulgafurit Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   prezantimi i Abdulgafurit Empty23.01.13 11:58

Mireseerdhe ne forum, Abdylgafur.

Te pershendes dhe te uroj cdo mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

prezantimi i Abdulgafurit Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   prezantimi i Abdulgafurit Empty23.01.13 12:27

Valon Mustafi shkruajti:
Mireseerdhe ne forum, Abdylgafur.

Te pershendes dhe te uroj cdo mire!

faleminderit i nderuar . pershendetje ke edhe nga une gjithashtu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gezim Halimi
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

prezantimi i Abdulgafurit Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   prezantimi i Abdulgafurit Empty23.01.13 18:23

Mireseerdhe Abdylgafur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
abdulgafuri
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : Dadan-Blatt (DB) 12 korniza

prezantimi i Abdulgafurit Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   prezantimi i Abdulgafurit Empty23.01.13 18:45

Gezim Halimi shkruajti:
Mireseerdhe Abdylgafur!

mire se ju gjeta i nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
prezantimi i Abdulgafurit Empty
MesazhTitulli: Re: prezantimi i Abdulgafurit   prezantimi i Abdulgafurit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prezantimi i Abdulgafurit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: