B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum  Empty
MesazhTitulli: Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum    Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum  Empty08.03.13 17:38

1.
Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum  010

2.
Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum  211

3.
Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum  111

4.
Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum  311

5.
Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum  411

6.
Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum  510
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Vendosja e videove nga You Tube (inçizimeve) në forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Forumi dhe rregullorja-
Kërce tek: