B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Avdullah Mula

Shko poshtë 
AutoriMesazh
avdullahmula
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

Avdullah Mula Empty
MesazhTitulli: Avdullah Mula   Avdullah Mula Empty09.03.13 21:10

Pershendetje une quhem Avdullah Mula, jam nga Gjakova Desha tju pershendes posaqerisht juve Valon per punen e marr mbi njohurit e bleteve poashtu deshiroj te pershendes gjithe forumin e faqes. Po ashtu ju deshiroj nje vit sa me te mbar te gjithe Bletareve.
Pershendetje nga zemra :Avdullah Mula
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Avdullah Mula Empty
MesazhTitulli: Re: Avdullah Mula   Avdullah Mula Empty10.03.13 5:12

Mireseerdhe Avdullah e te falemnderit!

Pershendetje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Avdullah Mula
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: