B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje nga Eraldi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
eraldi78
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : po

Pershendetje nga Eraldi Empty
MesazhTitulli: Pershendetje nga Eraldi   Pershendetje nga Eraldi Empty05.04.13 12:25

Pershendetje per te gjithe anetaret e forumit. Une jam Eraldi dhe jetoj ne Durres. Pasioni per bletet ka rreth nje vit qe me ka filluar. Deri tani kam shfletuar dhe kam pare emisione, dokumentare dhe video te ndryshme rreth teknikes se ketij pasioni. Teorikisht mendoj se jam gati Wink Tani nuk me mbetet gje tjeter pervec se ti pervishem praktikes Wink Duke qene se me origjine jam nga krahina e Zagorise (Gjirokaster) dhe kam nje shtepi pushimi modeste ne fshat, gjithashtu kam dhe perkrahjen dhe gatishmerin e nje kusheriri tim qe jeton atje, i cili ka vite qe merret me bletarine, kete fundjave kam vendosur te filloj te praktikoj kete pasion. Si fillim do vendos 2 koshere dhe pastaj me te pare e me te bere Smile Nga informatat qe kam marre kjo eshte periudha ideale per te filluar, edhe pse pranvera po duket pak e vone sivjet. Faqet e ketij forumi i kam shfletuar dhe kam lexuar pothuajse gjithshka, ju jam teper mirenjohes te gjitheve per keshillat e vlefshme qe jepni si dhe per gatishmerine qe shprehni per te ndihmuar fillestaret si puna ime:) Duke ju falenderuar dhe duke ju uruar te gjitheve nje sezon sa me te mbare kete vit, po e mbyll prezantimin tim.
P.S. Cdo keshille apo sugjerim nga ndonjeri prej anetareve eshte shume i vlefshem dhe i mirepritur nga ana ime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
avni selmanaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
avni selmanaj

Zgjua (koshere) : LR

Pershendetje nga Eraldi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eraldi   Pershendetje nga Eraldi Empty06.04.13 8:54

Pershendetje nga Kosova .

Mireseerdhe ne forum, Erald.

Te uroj cdo te mire. Suksese!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Pershendetje nga Eraldi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eraldi   Pershendetje nga Eraldi Empty06.04.13 12:02

Pershendetje dhe mireseerdhe, Erald.

Fillim te mbare dhe suksese te metutjeshme!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Sponsored content
Pershendetje nga Eraldi Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eraldi   Pershendetje nga Eraldi Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje nga Eraldi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: