B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Prezantimi i Nezir Nitaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nezir nitaj
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : LR

Prezantimi i Nezir Nitaj Empty
MesazhTitulli: Prezantimi i Nezir Nitaj   Prezantimi i Nezir Nitaj Empty11.01.11 23:45

Quhem Nezir Nitaj , jam nga Vokshi - fshat ne komunen e Deqanit.
Bletaria ne familjen time eshte nje tradite gati nje shekullore .
Lloi i koshereve LR . Ndersa shum vite me pare kam pasur edhe 2 apo 3 koshere te lloit DB 12 .
Shpresoj qe ne kete forum te mund te kontriboj , si dhe te mesoj nga pervojat e te tjereve .

ju pershendes dhe ju uroj qdo te mir .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Prezantimi i Nezir Nitaj Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Nezir Nitaj   Prezantimi i Nezir Nitaj Empty12.01.11 0:10

Mireseerdhe Nezir.

Me vjen shum mire qe ne te ardhmen do te mund te shkembejme pervoja dhe te mesojme nga njeri tjetri, por me teper nga bletare sic jeni ju, me nje pervoje kaq te madhe.

Te uroj shendet, lumturi dhe suksese ne jete. Pershendetje nga Tetova per Deçanin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
fitimthaqisibovc
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : L R

Prezantimi i Nezir Nitaj Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Nezir Nitaj   Prezantimi i Nezir Nitaj Empty24.05.13 9:11

ju pershendet edhe fitim thaqi nga fshati sibovc komuna e obiliqit ,prevoja ime me bletari eshte .15 vite qe pas lufte .kam hasur ne veshtersi shum te mdhaja.gjith me humbje katastrofale ,pershkak mos dijes njohurive,rreth bleteve.por qe 5 vite kam njohuri deri dikun lloji i tipi LRdhe me nja tri koshere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Prezantimi i Nezir Nitaj Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi i Nezir Nitaj   Prezantimi i Nezir Nitaj Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezantimi i Nezir Nitaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: