B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 te prezentohem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ruzhdi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri
ruzhdi

Zgjua (koshere) : DB LS

te prezentohem Empty
MesazhTitulli: te prezentohem   te prezentohem Empty16.10.13 10:23

te prezentohem edhe un un jam ruzhdija prej hasambegu i skupit praktikoj DB DHE LR dhe tash shum falemenderit qe me pranuat ne forum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

te prezentohem Empty
MesazhTitulli: Re: te prezentohem   te prezentohem Empty16.10.13 17:54

Mireseerdhe Ruzhdi.

Suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
gimi.dudumi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

te prezentohem Empty
MesazhTitulli: Re: te prezentohem   te prezentohem Empty29.10.13 9:47

pershendetje.un jam agimi nga gjirokastra.jam bletar i ri.kam lexuar dhe kam mesuar shum nga ky forum.faleminderit qe me pranuat edhe mua te jem pjese i ketij forumi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

te prezentohem Empty
MesazhTitulli: Re: te prezentohem   te prezentohem Empty29.10.13 11:43

Mireseerdhe ne forum, Agim!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Artan
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotëte prezentohem Empty
MesazhTitulli: Re: te prezentohem   te prezentohem Empty29.10.13 20:09

Mire se erdhet... ne kete forum....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gezimi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri
gezimi

Zgjua (koshere) : LR-5 Shoqeri

te prezentohem Empty
MesazhTitulli: Re: te prezentohem   te prezentohem Empty27.11.13 13:57

Pershendetje per te gjite bletaret,Jame Gezimi nga Prishtina jame bletare i ri per momentin kame 5 shoqeri ,sa per fillim desha te prezentohem dhe te ju pershendes,
rrespekte per te gjithe bletaret.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

te prezentohem Empty
MesazhTitulli: Re: te prezentohem   te prezentohem Empty27.11.13 15:13

Mireseerdhe ne forum Gezim!

Suksese!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
Sponsored content
te prezentohem Empty
MesazhTitulli: Re: te prezentohem   te prezentohem Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
te prezentohem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: