B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 amat e reja ma cilsore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fitimthaqisibovc
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë


Zgjua (koshere) : L R

amat e reja ma cilsore Empty
MesazhTitulli: amat e reja ma cilsore   amat e reja ma cilsore Empty19.10.13 22:26

amat e reja ma cilsore .por me dit mi prodhue ne koh te mir te hershme,prej shoqeris te fort ,dhe prej ardhja e shoqeris .un fitim thaqi kam tri lloje racash njera osht mjaltdhanse shum e fort ka ngjyr ma te zez dhe rojse te dera shum e rrezikshme. tjetra shum e urt me ngjyr ma te verdh dhe nuk mun me ndalue roitjen e pa mundur por e , qet si te roit aty ndalet si me qen ti aty pa probleme per te humbur. kjo e treta kogja e shtir por shum puntore ajo e bon ndrrimin e ames vet sa here e kum qel per me ndrrue amen e kam gjet amzorin pak pa u qel dhe e percillsha perdit deri sa e mbytshin amen e vjeter pa kur far shqetsimi u bojke ndrrimi i qet ju pershendes gjith juve ju uroj suksese ne bletari te gjithve juve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Hajriz Suka
Anëtarë i plotë
Anëtarë i plotë
Hajriz Suka

Zgjua (koshere) : LR,RV

amat e reja ma cilsore Empty
MesazhTitulli: Re: amat e reja ma cilsore   amat e reja ma cilsore Empty01.11.13 19:58

I nderuar,

Postimi i temave duhet te behet ne rubrikat adekuate.Ju po i postoni ,eshte rasti i dyte,temat ne vendin joadekuat.Qe te mund ti vizitojme pa probleme temat qe i postoni,iu lutem te i dergoni ne rubrikat adekuate.Vrejtja eshte qellim mire dhe iu lutem te me falni po e muaret per ters propozimin tim.
Me nderime:Hajriz Suka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
amat e reja ma cilsore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bletërimi, zgjuat (kosheret) dhe pajisjet :: Pajisjet e mjetet ndihmëse-
Kërce tek: