B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 pse disa blete rrin ne mramje jashte dere

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nini
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 2

pse disa blete rrin ne mramje jashte dere  Empty
MesazhTitulli: pse disa blete rrin ne mramje jashte dere    pse disa blete rrin ne mramje jashte dere  Empty15.06.14 21:26

pse disa blete rrin ne mramje jashte dere ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetër


Zgjua (koshere) : LR

pse disa blete rrin ne mramje jashte dere  Empty
MesazhTitulli: Re: pse disa blete rrin ne mramje jashte dere    pse disa blete rrin ne mramje jashte dere  Empty26.06.14 21:44

per shkak se e kan tengusht koosheren brenda .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pse disa blete rrin ne mramje jashte dere
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bletërimi, zgjuat (kosheret) dhe pajisjet :: Bletërimi dhe zgjuat e bletëve-
Kërce tek: