B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Një këshill nga ju një hap për mua

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Riad Morina
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : 74

Një këshill nga ju një hap për mua Empty
MesazhTitulli: Një këshill nga ju një hap për mua   Një këshill nga ju një hap për mua Empty18.10.14 20:02

Pershendetje koleg dhe miq te kësaj faqe qe na bashkon në profesionin tonë, kisha dashur nga ju te ma vizitoni një faqe ne facebook qe kam hapur  dhe te me jepni ndonjë këshill apo sugjerim për çdo lexues te faqes time qe te kenë përfitime nga produktet tona, ju faleminderit, po te ma kërkonit ju mua pa hezituar do ja beja Like ju faleminderit për mirëkuptim. Clik ne kete faqe
https://www.facebook.com/mjaltanatyrale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Një këshill nga ju një hap për mua
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Të tjera lidhur me bletarinë-
Kërce tek: