B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
yllka
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : Plitkovic, lartesia mbidetare 1055m

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje!   Pershendetje! Empty09.02.15 10:47

Jam Yllka. Koheve te fundit kam filluar te interesohem rreth bletarise, megjithese nuk kam ndonje pervoje, por kam deshire te merrem me te. Per fillim deshta me ju pyt per lokacionin, eshte ne fshatin Plitkovic, komuna e Lipjanit, mbi fshatin Gadime, eshte territor malor. A eshte vend i pershtatshem, klima dhe lartesia mbidetare (1055m)? Poashtu, a ka ndokush qe ofron praktike ose ndonje shoqate ku mund te lajmerohem e qe mund te me ndihmojne ne fillim?

Falemnderit!

Gjithe te mirat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lipjani
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : LR

Pershendetje! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje!   Pershendetje! Empty09.02.15 21:59

Pershendetje Yllka
Eshte shoqata e bletaris ne lipjan po nuk e di ata sa munden me te ndihmu.
Perndryshe per ligjerata ki ne inernet
Edhe dashta me te pyet sa a koshere me blet i ke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje
» Probleme me pogaçat (kulaçet)!
» Pershendetje!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: