B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 informacion rreth bletes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sajmir
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri
sajmir


Zgjua (koshere) : koshere

informacion rreth bletes Empty
MesazhTitulli: informacion rreth bletes   informacion rreth bletes Empty01.03.15 19:17

prsh mund tme jepi dikush nje informacion rreth ushqyerjes se bletes e punent pranverore te saj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
informacion rreth bletes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Çmimi per nje koshere?
» Ushqyerja e bletëve me shërbet sheqeri
» Matka dhe rendimenti
» KERKOJ INFORMACION TE PERGJITHSHEM MBI PRODHIMTARINE E MJALTIT.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Literatura: :: Libra-
Kërce tek: