B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pershendetje miqe

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
besimarifi
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : rl

Pershendetje miqe Empty
MesazhTitulli: Pershendetje miqe   Pershendetje miqe Empty16.03.15 13:39

Jam nje bletar i ri edhe kisha pas deshir nese ka mundesi mem njoftu me punet e pranveres me blete si nje lloje doracaku me ma pershkru se qka duhet me nderrmarr tash me bletet une i kam 5 koshere e deshta me dite me pas si ecuri punet ne vazhdim me to
Faleminderit shume per mirekuptim Besimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetërZgjua (koshere) : LR

Pershendetje miqe Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje miqe   Pershendetje miqe Empty17.03.15 21:34

Mir se erdhe Besim ne forumin e bletaris dhe suksese, per se pari perty eshte qe te nihesh me kalendarin e bletaris qe e ke ne forum por edhe shume tema te tjera ike te klikuara nga bletaret e te gjitha trojeve Shqipetre . Veq a je i gatshem qe te lexojsh tema te ndryshme per bletari.
Edhe nje her te shprehi mire se ardhje ne forum dhe suksese.
Nga Gafurr Arifi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besimarifi
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : rl

Pershendetje miqe Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje miqe   Pershendetje miqe Empty26.03.15 12:55

Pershendetje i nderuare Gafurr Arifi kishe mujt mem ndihmu per qete kohe kur duhet me ja nis me jav jap ilaqet bletve edhe nese spriton mem kallzu qysh shkon puna flm shume per mirekuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetërZgjua (koshere) : LR

Pershendetje miqe Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje miqe   Pershendetje miqe Empty01.04.15 13:44

Shiqo ne kalendar  aty i ke te gjitha por ne qoftse i ke trajtu ne vjeshte ne pranver nu ke nevoj por duhet me i kontrollu shoqeri ndonje bletar me pervoj per me te tregu a kan nevoj me i trajtu apo jo.
Dhe konsultohu me naj bletar me pervoj edhe ai te trgon se si shkojn punet ne bletari.Eshte ma mir ne praktik me i pa gjerat por edhe por edhe literaturen perdore. Te pershendes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Pershendetje miqe Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje miqe   Pershendetje miqe Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje miqe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» Pershendetje
» Pershendetje
» pershendetje :)
» Pershendetje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: