B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Mire se ju gjeta :)

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Laureta
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : LR

Mire se ju gjeta :) Empty
MesazhTitulli: Mire se ju gjeta :)   Mire se ju gjeta :) Empty23.03.15 19:13

Jam Laureta, ni bletare e re. Interesimi im per bletarine ka fillu ma moti ama sivjet vendosa me startu me kte veprimtari dhe javen qe shkoj i kam ble 10 koshere bletesh.
Kam lexu ne kte forum disa tema per bletarine dhe besoj se si bletare e re do t'me hyjne shume ne pune keshillat tuaja. Shpresoj qe edhe ne te ardhmen do te vazhdojme te ndajme pervojat tona ne menyre qe te mesojme sa me shume (sidomos ne te rinjet e ksaj lemije).
GJith te mirat e mire mbetshi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi


Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Mire se ju gjeta :) Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta :)   Mire se ju gjeta :) Empty23.03.15 23:25

Mireseerdhe ne forum Laureta.

Suksese e çdo te mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetërZgjua (koshere) : LR

Mire se ju gjeta :) Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta :)   Mire se ju gjeta :) Empty01.04.15 13:46

Te pershendes eshe une Laureta dhe mir se erdhe ne forum .
Gjithe temirat dhe suksese ne bletari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Mire se ju gjeta :) Empty
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta :)   Mire se ju gjeta :) Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mire se ju gjeta :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mire se ju gjeta
» Si te veprojme me rojet qe te zhvillohen sa me mire
» Kur eshte koha me e mire per ti blere Bletet?
» Prezantimi i Muharrem Ibrahimit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: