B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pyetje lidhur me Literatun per Bletë

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
valmir
Anëtarë i ri
Anëtarë i riZgjua (koshere) : Malit te zi

Pyetje lidhur me Literatun per Bletë Empty
MesazhTitulli: Pyetje lidhur me Literatun per Bletë   Pyetje lidhur me Literatun per Bletë Empty28.04.15 14:07

Përshëndetje të Nderuar Bletar,

un jamë një bletar i ri desha te ju pyes se ku mundem te gjej literatur per blet si ate online ne web faqe te nryshme apo edhe libra se si te kujdesemi per bleten, ju faleminderit paraprakisht per kontributin e juaj lidhur me njohurit qe i shkembejm. do te isha shumm i lumtur posikur të më ktheni ndonje pergjigjje.

me respekt
Valmir F.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gafurrarifi
Anëtarë i vjetër
Anëtarë i vjetërZgjua (koshere) : LR

Pyetje lidhur me Literatun per Bletë Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje lidhur me Literatun per Bletë   Pyetje lidhur me Literatun per Bletë Empty29.04.15 7:54

Valmir literatur ke sa te dysh veq a je i interesun qe te lexojsh, eshte ni shitore e sheshi Bill Klinton apo ai i kan than perpara te ora aty e ke ni shitore qe man produkte te bletaris dhe ke edhe literatur por ke edhe ne internet me shiqu video por edhe me lexu veq a te intereson per bletari.
Te uroj suksese dhe pun te mbar ne bletari pa nervoz .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyetje lidhur me Literatun per Bletë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» pyetje
» Te tjera lidhur me bletarine
» Kullota momentale per blete
» Koha qe nevoitet per tu marre me blete?
» pse disa blete rrin ne mramje jashte dere

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Të ndryshme :: Literatura: :: Libra-
Kërce tek: