B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xhavid
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve. Empty
MesazhTitulli: Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve.   Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve. Empty07.02.16 20:30

PERSHNDETJE
A eshte menyre e mire krijimi I nje familjeje me ane te nukleuseve?
Shpresoj qe te me tregoni psi jam I ri ne bletari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhavid
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve. Empty
MesazhTitulli: Re: Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve.   Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve. Empty09.02.16 13:25

PERSHNDETJE
A eshte menyre e mire krijimi I nje familjeje me ane te nukleuseve?
Shpresoj qe te me tregoni psi jam I ri ne bletari.
Sa me shpejt nje pergjigje ju lutem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Meha
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : LR

Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve. Empty
MesazhTitulli: Re: Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve.   Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve. Empty17.03.17 14:45

Përshendetje të nderuar bletar.Kam një pyetje shpresoj të marr pergjigjeje.
Cila është mënyra me e mirë e bashkimit të bleteve që kemi në mini fekonduesit e mbretreshave në fund të sesones?
Faleminderit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve. Empty
MesazhTitulli: Re: Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve.   Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Krijimi i nje familjeje me ane te nukleuseve.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Bletërimi, zgjuat (kosheret) dhe pajisjet :: Roitja e bletëve :: Roitja artificiale-
Kërce tek: