B L E T A R I A
M i r ë s e v i n i!


Forumi BLETARIA ka për qëllim informimin, edukimin dhe shkëmbimin e informatave e përvojave përmes anëtarëve të tij.

Për të marrë pjesë aktive, diskutuar dhe shfletuar forumin, duhet së pari të bëhet anëtarësimi me emër dhe mbiemër. Eshte e pëlqyeshme që çdo anetare i ri të bëjë prezantimin e tij në forum.

Ju faleminderit!
B L E T A R I A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B L E T A R I A

Forumi i parë shqiptarë për bletë e bletari
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Ervin gjezar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ervin Gjezar
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Zgjua (koshere) : 15

Ervin gjezar Empty
MesazhTitulli: Ervin gjezar   Ervin gjezar Empty30.05.16 0:17

Pershendetje kolege
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Valon Mustafi
Administrator
Administrator
Valon Mustafi

Zgjua (koshere) : DNM (Deutsche Normal Maß)

Ervin gjezar Empty
MesazhTitulli: Re: Ervin gjezar   Ervin gjezar Empty31.05.16 13:45

Pershendetje dhe mire se erdhe Ervin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://bletaria.albanianforum.net
 
Ervin gjezar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
B L E T A R I A :: Forumi :: Të prezantohemi-
Kërce tek: